ZGŁOSZENIA

W TYM MIEJSCU POZOSTAW ZGŁOSZENIE.

Zgłoszenie musi zawierać:
1. Hasło.
2. Tytuł.
3. Adres.
4. Nick autora.
5. Opis.
6. Kategorię/kategorie.
7. Status bloga.
8. Miejsce, w którym jest odnośnik do Katalogu.
9. Zwiastun, o ile takowy posiadasz.

Jeśli nie wypełnisz któregoś z punktów Regulaminu - masz tydzień na poprawę.
Zgłoszenia nie są sprawdzane - masz szansę je poprawić dopiero po przyjęciu Twojego bloga do Katalogu.

16 komentarzy:

 1. 1. Livv
  2. Uczmy się, Livv
  3. http://justlearnlivv.blogspot.com/
  4. Olga Olga
  5. Jest to opowieść o dziewczynie, która pogubiła się przede wszystkim jeśli chodzi o siebie. W jej względnie ułożonym życiu panuje bałagan, chaos i nieustanny niepokój. Stara się dać jak najwięcej wartości bliskim, jednak ciążą nad nią skutki błędu. Czy Emma zdoła jej pomóc?
  6. O życiu, dramat
  7. kontynuowany
  8. strona główna nad "o mnie"
  9. brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę o uzupełnienie punktu 6. W zgłoszeniu należy podać, czy opowiadanie zalicza się do yaoi, yuri lub obu grup. Nie przyjmujemy blogów o tematyce innej niż LGBT.

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Blogspot

  2. Opowiadania Yaoi

  3. http://yaoi-a.blogspot.com/

  4. A.

  5. Tony Trent to chłopak, który na pierwszy rzut oka ma wszystko o czym może marzyć nastolatek - jest szkolną gwiazdą sportu, ma piękną dziewczynę i rzeszę przyjaciół, lada moment spodziewa się przyjęcia na uniwersytet. Wszystko idzie idealnie po jego myśli dopóki na jego drodze nie staje Preston - szkolny dziwak i odludek.  Lekka, humorystyczna opowieść o dorastaniu, pierwszych zauroczeniach i problemach nastolatków walczących o akceptację rówieśników, osadzona w jednym z amerykańskich liceów. 


  6. yaoi/szkolne/obyczaj/romans

  7. kontynuowany

  8. prawa kolumna, dół, pod licznikiem

  9. -

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. Blogspot
  2. Kawałek naszej historii
  3. http://kawalek-naszej-historii.blogspot.com/
  4. Stiki
  5. Akcja opowiadania rozgrywa się w małym miasteczku Aker. Na samym początku poznajemy głównego bohatera Noa, który musiał przenieść się do tego właśnie miasta z pewnych powodów. Chłopak nigdy nie mógł mieć przyjaciół z powodów zdrowotnych. W tym miejscu chce rozpocząć swoje nowe życie, razem z mamą i starszą siostrą Nel. Jego głównym celem jest zdobycie pierwszego przyjaciela, który pojawia się dość szybko. Mimo to, czy uda mu się zaznać spokoju i wieść szczęśliwe życie, bez żadnych przeszkód? Na moim blogu można znaleźć też kilka innych opowiadań.
  6. romans,szkolne życie, dramat, fantasy, nadprzyrodzone, zbiór opowiadań, opowiadanie oryginalne
  7. Trwające
  8. Kategoria Yaoi
  9. -

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. blogspot

  2. Velvet Heaven

  3. http://dark-yaoi-stories.blogspot.com/

  4. Black Widow

  5. Nastoletni chłopak Kyoji decyduje się pójść do baru dla gejów, aby rozwiać wątpliwości co do swojej orientacji seksualnej. Pomyłkowo trafia zupełnie gdzie indziej; do miejsca, w którym poznaje Takashiego, który z czasem wciąga go w nocne życie Tokio, w świat rozpusty i rozkoszy za pieniądze. Kyoji, zauroczony niebezpiecznym urokiem starszego mężczyzny, nie zdaje sobie sprawy, że wpadł w sidła, w które z każdym swoim ruchem zaplątuje się coraz bardziej.

  6. yaoi, romans, dramat, erotyk, realizm

  7. Trwający

  8. po prawej na dole, pod "skontaktuj się ze mną"

  9. brak

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. YouTube
  2. Kontrapunkt
  3. http://kontrapunkt-mercuryeff.blogspot.com/
  4. Mercury Eff
  5. Ludzie mawiali, że kompletnie do siebie nie pasują. Mogli uwierzyć im na słowo albo sprawdzić, ile było w tym prawdy. Powieść o młodości, przyjaźni, pierwszych krokach w dorosłość i przede wszystkim miłości tak absurdalnej, jak tylko potrafią być historie miłosne.
  6. Dramat, Erotyka, Obyczaj, Psychologiczne, Romans, Yaoi,
  7. Trwający
  8. Na stronie głównej na dole (obok wyszukiwarki)

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. YouTube
  2. Zejdź na ziemię
  3. http://zejdz-na-ziemie.blogspot.com/
  4. Zupełny przypadek stawia na swojej drodze dwoje kompletnie różnych ludzi. Jeden taki przypadek może mieć wiele konsekwencji i spowodować równie wiele komplikacji. Kiedy wchodzą w grę uczucia, zwłaszcza takie, których sami nie rozumiemy, każda opowieść staje się tragikomedią. Sztuką jest jedynie odnalezienie w niej swojej roli.
  6. Dramat, Erotyka, Obyczaj, Psychologiczne, Romans, Yaoi
  7. Zakończone
  8. Zakładka "Polecane"

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. blogspot
  2. Krok z szafy
  3. http://krokzszafy.blogspot.com/
  4. Natt
  5. Opowiadanie oparte na realiach codzienności okiem homoseksualnej dziewczyny. Czytając wgłębiamy się w jej myślenie, odczucia, fascynacje i problemy. Tytułowa bohaterka to 18 letnia Erwina, ukrywająca się przed rodziną i znajomymi. Uwikłana w nieszczęśliwe zakochania, nałogi i obsesyjne miłości nieznanych kobiet, musi jednocześnie radzić sobie z brakiem akceptacji ze strony matki i naciskami rodziny, by związała się w końcu z mężczyzną. Poznajemy ją jako chłopczycę z "dziwacznym" na pierwszy rzut oka, podejściem do życia. Wgłębiamy się w jej myślenie, fascynacje, sekrety i przyzwyczajenia.
  Opowiadanie zawiera liczne wątki miłosne i psychologiczne owiane niekiedy lekkimi i przyjemnymi fragmentami erotyków.
  6. erotyk, miłosne, romans
  7. status: trwający
  8. Na dole strony (stopka)

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Blogspot
  2. ,,Historie yaoi" (opowiadania ,,Zajączek", ,,AkixKei" oraz ,,Lekcja życia")
  3. historieyaoi.blogspot.com
  4. Kasai Katsumi
  5. na moim blogu aktualnie są trzy opowiadania, z których dwa zakończone, więc w skrócie opiszę wszystkie
  ,,Aki x Kei" - Historia biednego chłopaka z patologicznej rodziny. Kiedy w końcu osiągnął konieczny do tego wiek, rodzice wysłali go, by sprzedawał swoje ciało za pieniądze, które mogliby wydać na wódkę. Dzień, który miał okazać się najgorszym w jego życiu, w rzeczywistości był początkiem znajomości, która na zawsze zmieniła jego życie.
  ,,Zajączek" - Usagi Takeda jest dziedzicem ogromnego majątku. Jego rodzice mają formę odzieżową popularną na całym świecie, dzięki czemu zarabiają miliony. Jest to oczywiście wygodne, ale nie wtedy, gdy zostaje się porwanym dla okupu. Usagiemu udaje się jakoś uciec z przewożącej go ciężarówki, ale ląduje w samym środku lasu, związany i zakneblowany.
  Czy da radę dogadać się z młodym, przystojnym leśniczym, który żyje w zupełnie innym świecie niż on?
  ,,Lekcja życia"(kontynuowane) - Sashi widzie normalne życie dzieciaka z trochę bogatszej rodziny. Nie brakuje mu niczego oprócz prawdziwego przyjaciela, który nie będzie myślał tylko o tym, jak wyciągnąć od chłopca pieniądze. O dziwo jedyną osobą, która wydaje się okazywać zainteresowanie samą osobą Sashiego, jest jego korepetytor, niesamowicie sympatyczny i zabawny mężczyzna, który decyduje się nauczyć swojego ucznia życia jakie poznać mogą tylko osoby homoseksualne
  6. Wszystkie opowiadania są w tematyce yaoi, dramat, romans, erotyka, obyczajowe
  7. Trwający
  8. Na dole strony, w zakładce: ,,zapraszam też na"

  OdpowiedzUsuń
 10. 1. Blogger
  2. Zrozumieć Uczucia
  3. http://pomiedzyrozami.blogspot.com/p/zrozumiec-uczucia.html
  4. Himana
  5. Zrozumieć Uczucia" to , historia o szarym żywocie, jaki wiedzie każdy z nas. Główny bohater, Alex, to zarozumiały i pyskaty nastolatek, przy czym też sprytny i inteligentny. Wyrwany z toksycznej rodzinnej atmosfery, trafia do LA, by tam rozpocząć naukę i przy okazji nowe życie. Już od początku jednak wplątuje się w dziwaczne układy i poznaje ludzi niekoniecznie kroczących tą lepszą ścieżką. Skrywający wiele tajemnic dresiarz Phil, nieco zniewieściały Daniel, uwielbiany przez wszystkich metalowiec Seth i szara myszka Sally - która z tych osób zajmie w sercu Alexa szczególne miejsce?
  "Zrozumieć Uczucia" to historia o problemach nastolatków, ich pierwszych wzlotach i upadkach, początkach i końcach, radości i smutku, a przede wszystkim - to historia o miłości. Trudnej i bolesnej. Ale za to jak pięknej w swej istocie.
  6. Yaoi/LosAngeles/Szkolne/Romans/Dramat/Reotyka/Miłosne
  7. Trwajace
  8. Nad postami, zakładka "Zrozumieć Uczucia"

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. 1. Blogger
  2. Nie pozwolę Ci zniknąć
  3. https://miedzychmurami-opowiadania.blogspot.com/
  4. Sergiusz
  5. Thomas Colton pasjonuje się sztuką, ma ogromny talent malarski i rysowniczy, a do tego ambicję wypróbować się we wszystkich, albo przynajmniej większości, dostępnych technikach tworzenia obrazów i rysunków. Jednak, co innego zajmuje większość jego myśli. Nieustannie upokarzany, wyśmiewany i popychany. Odrzucony przez społeczeństwo. Znienawidzony przez samego siebie. Potrafi myśleć tylko o bólu jaki odczuwa; tonie w ciemnych wodach cierpienia, tracąc jakąkolwiek nadzieję na wypłynięcie na powierzchnię.
  "Jestem nikim, śmieciem, zerem, porażką, nienawiścią, zniszczeniem."
  Brzydzi się sobą, doprowadza się do autodestrukcji. Chce zniknąć z tego świata.
  Kiedy cały jego świat się sypie i wali, do Denver wprowadza się Nick Brown, który przewróci życie Thomasa do góry nogami.
  6. Romans, LGBT+, Nastolatkowie, Problemy, Yaoi
  7. Trwające
  8. W zakładce "Katalogi opowiadań LGBT+

  OdpowiedzUsuń
 13. 1. Blogger
  2. Chronica Genusmuto: Nigrum Cor
  3. https://chronica-genusmuto.blogspot.com
  4. Kuroneko
  5. Na blogu publikowane będą różne historie w zakresie świata, w którym żyją Genusmuto - ludzie z genotypem demonów, zmieniający się w zwierzęta i posiadający magiczne zdolności. Obecnie publikuję Nigrum Cor.
  Nigrum Cor
  Dziewiętnastoletni Hei jest chemikiem jednej z triad stacjonujących na terenie Tokio. Jego w miarę przewidywalne życie zaczyna się zmieniać, kiedy znienawidzona matka przyprowadza do domu nowego partnera i jego syna - przystojnego aktora Soujirou. Co gorsza, ktoś wrabia Heia w kolaborowanie z wrogimi mafiami. Na jaw zaczyna też wychodzić dotąd niejasna historia rodziny.
  6. yaoi, fantastyka, narkotyki, akcja
  7. Kontynuacja
  8. Pasek boczny

  OdpowiedzUsuń
 14. Tytuł: Bitwa Katan
  Adres: http://bitwa-katan.blogspot.com/
  Autor: Sharona

  Kategoria: Ff - Naruto OC, Shonen-ai
  Opis:Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
  Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.

  Hasło: Blogger
  Opowiadanie trwające
  Link w zakładce linki ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Tytuł: Zostanie Blizna
  Autor: Sharona
  Adres: zostanie-blizna.blogspot.com
  Status: Trwający
  Kategoria: FF Naruto OC, Shonen-ai
  Opis: Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.
  Link do strony: W zakładce linki https://zostanie-blizna.blogspot.com/p/copyright.html
  Link do buttonu: http://funkyimg.com/i/2AL9N.png
  Blogger.com

  OdpowiedzUsuń